Emma Watson uvažuje o konci herecké kariéry

22. ledna 2009 v 18:04 | Janette Baborake |  Hermiona Grangerová (Emma Watson)

Sympatické herečce Emmě Watsonové (18) zajistila nehynoucí slávu role čarodějky Hermiony Grangerové ve filmech o Harry Potterovi. Emma prozradila tisku, že si hraním Hermiony přišla na takové jmění, že nebude muset až do konce života hrát ve filmech jenom pro peníze.

"Mít peníze je strašně osvobozující. Někteří herci jsou nuceni vzít roli i v úplně stupidním filmu jenom kvůli tomu, že potřebují peníze a režisér jim nabídne zajímavou finanční kompenzaci. To se mě nestane. Zachránil mě Harry Potter," uvedla se smíchem Emma.

Je přesvědčena, že díky finanční nezávislosti bude moci hrát jenom ve filmech, které budou co do scénáře, režie i obsazení kvalitní.


18letá herečka prohlásila, že poté co dokončila natáčení pokračování Harryho Pottera, se chce plně koncentrovat především na získání akademického titulu.
Poslední díl série Harry Potter a relikvie smrti se začíná natáčet příští rok, ale kniha byla rozdělena do dvou filmů, aby zůstal komplexní děj a obsah. Poté, co Emma Watson získala roli Herminy Grangerové, vyrůstala díky své slávě pod bedlivým dohledem veřejnosti.
Společně s dalšími herci Danielem Radcliffem a Rupertem Grintem dokončí práci na posledním dílu příští podzim. A producenti souhlasili, že pokud to bude nezbytné, tak posunou natáčení, aby Emma časově stíhala své vzdělávání se. "Chtěla bych jít na univerzitu, abych si udělala akademický titul. Takže to znamená, že si dám malou přestávku v hraní," říká Emma Watson. "Samozřejmě jsem zkoušela skloubit mé vzdělání s kariérou herečky, ale nemyslím si, že by to bylo možné, když se připravuji na dokončení školy. Teď prostě potřebuji jen studovat," dodala mladá herečka.
Její role v sérii o Harry Potterovi jí v současnosti vynesla něco kolem 15 milionů liber. Za poslední díl dostane další tři miliony. Navzdory tvrzení, že si teď vydělala peníze a do konce života nemusí pracovat, se Emma utvrdila v tom, že její sláva nebude stát v cestě jejímu vzdělání. Herecká star, která studuje na Headingtonské škole v Oxfordu, již na této škole dosáhla titulu bakaláře z anglické literatury, zeměpisu a umění.
Nyní po roční pauze ve studiu uvažuje o tom, že dokončí univerzitu buď v Británii nebo v USA. "Jsou tam skvělé univerzity a budou mi určitě k užitku. Pokud zůstanu v Anglii, budu dělat anglickou literaturu, pokud odjedu do Ameriky, tak budu studovat svobodná umění," řekla pro Daily Telegraph.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LunQa LunQa | Web | 22. ledna 2009 v 18:15 | Reagovat

Naozaj? a musíš si dať väčšie to zahlavie

2 Lenka - SBééénko Lenka - SBééénko | Web | 22. ledna 2009 v 18:47 | Reagovat

No jako, že je oddělenej od ostatních smrtijedů tím myslím ty ostatní o kterých není tolik řeč.

3 LunQa LunQa | Web | 25. ledna 2009 v 17:32 | Reagovat

Uz som ti písala, že ak chceš, tak ti s tým pomôžem?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama